Kada je u pitanju odabir idealnih kolica za bebu, roditelji često traže nešto što kombinira praktičnost, udobnost i dugotrajnost. Cybex Gazelle S je model koji ispunjava sve ove uvjete. Ova kolica vam pružaju svu slobodu kako bi vaša obitelj mogla rasti i pouzdano vas prate svaki dan.
Prvo što ćete primjetiti kod Cybex Gazelle S kolica je njihov luksuzan i moderan dizajn. Aluminijska konstrukcija ih čini izdržljivim i relativno laganim u usporedbi s drugim sličnim modelima. Cybex Gazelle S teže samo 12,6 kg.
Cybex Gazelle S su posebna zbog svoje prilagodljivosti i nude više od 20 mogućih kombinacija. Zavisno od konfiguracije svaka od pozicija je precizno označena na samoj konstrukciji (1,2 i 3 točkice).
Single način – za jedno dijete (sportsko sjedalo ili košara za novorođenče).
Dubble način – Za dvoje djece različitog uzrasta (sportsko sjedalo + košara za novorođenče ili dva sportska sjedala).
Kolica za blizance – dvije košare za novorođenče ili dva sportska sjedala.
Kombinacija sa autosjedalicom – kompatibilna su s Cybex autosjedalicama.
Ovisno o konfiguraciju, osim što možete prevoziti dijete u ova kolica možete smjestiti kupnju srednje veličine ako je potrebno. Kolica Gazelle su jedinstvena i po tome što na okvir kolica možete pričvrstiti košaru za kupovinu nosivosti 10 kg, te uz to još imaju i košaru za kupovinu ispod sjedala nosivosti 13 kg.
Kolica imaju široko i vrlo udobno sjedalo s nekoliko nagiba, uključujući potpuno ravan ležeći položaj koji je moguć u gotovo svim konfiguracijama. Jedinica sjedala se jednostavno pričvrsti na integrirane nosače adaptera na okviru. Može se postaviti u dva smjera, prema naprijed i prema natrag. Oslonac za noge također de može podesiti u različite položaje. Ukoliko očekujete još jedno dijete, pa kolica naknadno opremite još jednim sjedalom, prednost ovim kolica je u tome što se širina kolica ne mijenja jer se obje sjedalica postavljaju jedna iznad druge na okvir. Teleskopsku ručku možete prilagoditi svojoj visini i željama (98-110 cm).
Gazelle S imaju kotače punjene pjenom, s amortizacijom koja omogućuje glatku vožnju čak i po neravnim terenima. Kotači se neće probušiti i ne morate ih puniti zrakom. Prednji kotači su rotacijski s mogućnošću fiksiranja za grublje terene. Kočnica se aktivira nogom i nalazi se kraj stražnjeg desnog kotača te ima indikator (crveno ili zeleno), kako bi bili sigurni da su kolica pravilno zakočena.
Kolica se sklapaju zajedno sa jednim ili oba sjeda postavljenim na okvir te ih nije potrebno rastavljati. Kompaktna sklopiva veličina od samo 86x65x35 cm je prikladna za smještaj u manje prtljažnike automobila.
Sigurnosni pojas u 5 točaka s mekom podstavom osigurava potrebnu sigurnost i lako se prilagođava veličini djeteta.
Cybex Gazelle S imaju veliki XXL krović za zaštitu od sunca UPF50+ s prozračnim mrežastim umetkom, koji se može otvoriti i zatvoriti preklopom. Rotacijska prečka koja sprječava ispadanje djeteta iz kolica i može se preklopiti u stranu ili potpuno ukloniti radi lakše stavljanja/vađenja djeteta.
Cybex Gazelle S Cot košara za novorođenče dizajnirana je za savršeno uklapanje s kolicima Gazelle S, omogućavajući fleksibilnost u konfiguraciji. Može se koristiti od rođenja do približno 6 mjeseci (maksimalna težina 9 kg). Relativno je lagana (4,5 kg). Košara nudi dovoljno prostora za vaše dijete, a mekana unutarnja pamučna podstava, osigurava miran san.
Madrac je izrađen od kvalitetne pjene, prozračan je te pruža optimalni potporu i udobnost, potičući pravilan položaj spavanja vašeg novorođenčeta. Integrirana ručka za prenošenje omogućava vam lako i sigurno prenošenje košare, bez ometanja djetetova sna.
Košara se bez potrebe za dodatnim adapterima lako pričvršćuje na okvir kolica što čini instalaciju brzom i jednostavnom. Možete koristiti jedni košaru za jedno dijete ili dvije košare za blizance, prilagođavajući kolica prema potrebama vaše obitelji.
Nakon kupnje dodatnih adaptera na okvir kolica možete pričvrstiti i autosjedalicu, a to je svakako opcija koja olakšava svakodnevna putovanja.
Cybex Gazelle S dolaze u dvije boje konstrukcije – Taupe i Black, i 6 boje tekstila – Moon Black, Ocean Blue, Stone Grey, Seashell Beige, Almond Beige, Stormy Blue.
Ako planirate imati više od jednog djeteta ili već imate dvoje djece s malom razlikom u godina, te tražite fleksibilnost i dugotrajnost u jednom modelu, Cybex Gazelle S su savršen izbor za vas. Njihova modularnost, kvaliteta izrade i udobnost za dijete i roditelja čine ih najboljom investicijom.
TEHNIČKI PODACI:
TEŽINA:
Kolica: 12,6 kg
Dodatno sjedište: 3,7 kg
Košara za novorođenče: 4,5 kg
NOSIVOST:
Sjedište: 22 kg (oba 44 kg)
Košara za stvari: 12 kg
Košara za novorođenče: 9 kg
DIMENZIJE:
Sklopljena: 86x65x35 cm
Rasklopljena: 93-106x65x100-110 cm
Visina ručke: 99-110 cm
Sjedište u ležećem položaju: 87 cm
Visina sjedišta: 53 cm naslon
Dubina sjedišta: 23 cm
Širina sjedišta: 30 cm
Dio za noge: 18 cm
Košara za novorođenče: 71x32x23 cm (mjereno iznutra), 84x43x32-62 cm (mjereno izvan)
Košara za stvari (donja): 68X40 cm
KOTAČI:
Stražnji: 27 cm
Prednji: 19 cm
Cybex Gazelle S kolica možete kupiti na www.pcelica-babyoprema.hr
Vaša Pčelica!